בדק בית מומלץ - מטרופולין גרופ בדק בית

בדק בית מומלץ – איך לבחור נכון?

המשפט האלמותי "מה שרואים מכאן לא רואים משם" תופס כפליים כאשר מדובר על בדק בית ופיקוח בנייה.

אם קניתם דירה חדשה או מיד 2, אתם בוודאי מכירים את המונח "בדק בית" המתאר בדיקה מקצועית יסודית של איש מקצוע מומחה, אשר בודקת את כלל הליקויים הגלויים והנסתרים, שיש בנכס, כמו: ריצוף, אריחים, חשמל, כלים סניטריים, פריטי נגרות, צבע, טיח (הדברים הגלויים לעין) וכמו: מערכת האינסטלציה, החיווט החשמלי, האיטום, הביוב ועוד (הנסתר מהעין הבלתי מקצועית).

חשוב שתבינו, ביצוע בדק בית זה בגדר חובה, לא מותרות, אם אינכם מכירים באופן אישי אדם עם ידע הנדסי נרחב שיכול להתלוות אליכם לנכס. היו בטוחים כי מוטב לכם לשלם את עלות הבדיקה ואת תיקונם של הליקויים שיימצאו בה – בזמן, לפני הכניסה לנכס ולא לחתום על חוזה רכישה של נכס נדלני שיתברר מאוחר יותר כ"חתול בשק" עם המון פגמים ובלאי, אשר יגררו אתכם להרפתקאה כלכלית.

בדק בית מומלץ – מה חשוב לבדוק?

מומלץ או לא מומלץ, יש כמה פרמטרים אותם עליכם לבדוק או לברר טרם ההחלטה בנוגע לבחירת החברה המתאימה לביצוע בדק בית עבורכם, כמו למשל:

  • תעודות רלוונטיות – חשוב לוודא כי החברה לבדק בית שהינכם מתעניינים בה, פועלת ברישיון בתוקף ועומדת בכל התקנים והנהלים המתבקשים מהמשרדים הרלוונטיים. אל תתפשרו!
  • ציוד- באיזה ציוד מתבצעות הבדיקות לאיתור הליקויים? האם הציוד חדיש / עדכני, או לא?
  • ניסיון ומקצועיות – ישנם רגעים בהם חשוב לנו כי בעל המקצוע יהיה מנוסה, מיומן, אחראי ויידע לתת לנו את התשובות הטובות ביותר לכל שאלה, בטח ובטח באם מדובר עם נכס עליו שילמנו ממיטב כספנו. אנו בחברת מטרופולין, מבצעים את בדק הבית ע"י מיטב הבודקים המנוסים והמקצועיים ביותר, המוכרים ע"י המשרדים הרלוונטיים ובנוסף, אנו מקפידים לרענן את מיומנויותיהם ע"י שליחתם לסדנאות רענון מקצועיות, לשם התעדכנות בכל מה שחדש בתחום. כך שומרים על מקצועיות אמינות ומיומנות.
  • המלצות אמיתיות – כמו שאומר הפתגם הידוע " אין הנחתום מעיד על עיסתו" ולכן, אנו לא רוצים להעיד על עצמנו ומבקשים מלקוחות פוטנציאליים לצור קשר ישיר עם לקוחות עבר שלנו (גם לקוחות חוזרים) ולשמוע ממקור ראשון אודות השירות והמקצועיות של חברת מטרופולין בדק בית . לשמחתנו, תיווכחו לשמוע חוות דעת חיוביות אודות השירות וחווית הלקוח בכלל.

חברות בדק בית מומלצות

אז עכשיו, לאחר שברור מדוע חשוב וכדאי לבצע בדיקת בדק בית לנכס שאתם קונים (בין אם יד שנייה ובין אם חדשה מהניילונים), השאלה הבאה היא כמובן – כיצד מגיעים אל החברה המתאימה?

ובכן, באינטרנט ישנה רשימה ארוכה של חברות בדק בית מומלצות, שם תוכלו לראות את כל אלו כולל, אינפורמציה אודות החברה וסל השירותים אותו היא מעניקה ללקוחותיה השונים.

היות והגעתם אלינו לחברת מטרופולין, המבצעת בדיקות בדק בית מקצועיות ויסודיות, נשמח לפרט לכם מעט יותר אודות השירותים שלנו:

  1. ביצוע בדיקת בדק בית לכל סוגי הנכסים – יד ראשונה (מקבלן) או משומשת/יד שנייה.
  2. פיקוח בניה וניהול פרויקטים.
  3. בדיקות רכוש משותף.

את כלל הבדיקות שלנו, אנו מבצעים עם הציוד החדיש והמתקדם ביותר ולאחריהן אנו מפיקים דוח מפורט ביותר אודות הממצאים השונים אשר נתגלו, אותו אנו מעבירים לידי הלקוח לשימוש בעת הצורך (לעתים כמסמך משפטי).

נשמח לעמוד לרשותכם,

חברת מטרופולין בדק בית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *