בדק בית דירה מקבלן - מטרופולין גרופ

בדק בית דירה מקבלן

בדיקת "בדק בית", כשמה כן היא – בודקת את הבית – בכללותו. בדק בית נחשבת לאחת הבדיקות המשמעויות והמורכבות ביותר והיא זו שתסייע לכם, רוכשי הדירה/ בית/ מבנה משרדים, לקבל את ההחלטה הנכונה – האם לרכוש או לא לרכוש את הבית? ואם כן, מהן ההשלכות של תוצאות בדק הבית שבוצעה עבורכם.

על מנת לעשות סדר, נסביר תחילה – מהי בדיקת בדק בית ומה היא בודקת באמת.

ובכן, בדק בית היא בדיקה מקצועית שמבצע בודק מקצועי ומוסמך לכל מערכות הבית, כמו חשמל, אינסטלציה,מים, איטום ופרזול (אלומיניום, טיח, צבע ועוד), כמו גם לטיב אריחי החיפוי/ ריצוף, סדקים וכדומה. בתום הבדיקה מכין הבודק דוח ליקויים ובלאי מקיף ביותר, עם כל הממצאים וטווח עלויות מעורכות של תיקונם, כך שניתן יהיה להסיק מהדוח האם ההשקעה כדאית או לאו. גם, במקרים של סכסוכים משפטיים בין המוכר לקונה הנכס, יוכל הדוח להוות כמסמך ראייתי בביהמ"ש ולכן חשיבותו גבוהה אף יותר.

בדק בית לדירה חדשה

בהתחשב בנאמר, ניתן להסיק כי בדק בית היא בדיקה המיועדת לנכסים/ דירות יד 2 אך לא כך הדבר, בדק בית היא בדיקה שחייב כל מי שעומד בפני עסקת רכישה של נכס כזה או אחר, לבצע ובאופן המקצועי ביותר ע"י חברה מקצועית ומיומנת. חברת מטרופולין מבצעת בדק בית לדירה חדשה, בדק בית לדירה יד שנייה ונכסים תחת שיפוץ נרחב, וזאת תוך שימוש במכשירי מדידה מתקדמים ביותר אשר יודעים לאתר ולזהות ליקויים, גם הנסתרים ביותר.

כיצד מזמינים בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

ברגע שאתם ניצבים לפני רכישה נכס, בין אם חדש או יד 2 זהו הזמן לאתר את החברה / הבודק אשר יבצעו את בדק הבית המקצועי ביותר שניתן. ניתן לבדוק עם בני המשפחה הקרובים, או עם מכרים אם יש להם המלצות על בודק/ חברה, או פשוט לחפש ברשת.

אנו במטרופולין גרופ מתמחים בבדק בית לדירות מקבלן, כמו גם לדירות מיד שנייה ונחשבים למובילים בישראל לתחום זה ובפרט באזור המרכז.

בין השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו:

  • בדק בית לדירה חדשה מקבלן.
  • בדק בית לדירה יד 2
  • הפקת דוח בדק בית כולל תמחור עלות התיקונים הנדרשים שנתגלו בממצאי הדוח.
  • פיקוח בנייה חדשה.
  • ניהול פרויקט.

בכל בנוגע לעלות בדק בית, חשוב להבין כי בהנחה שאתם מתעתדים להשקיע ממון והון רב בעסקה הגדולה בחייכם, עלות הבדיקה זניחה לחלוטין לעומת הראש השקט שתקבלו בתמורה לביצועה, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם עם נכס ובו ליקויים רבים ושונים הן בטיחותיים והן אסתטיים כמו למשל- ביוב סתום, עובש ופטריות בחללים השונים בבית, תקלות חשמל ברמות שונות ובלאי סמוי מהעין שיתגלה עם הזמן.

אתם יכולים להימנע מאי הנעימות הגדולה שעלולה להיגרם לכם, גם באיכות החיים בבית החדש וגם בהוצאות הכספיות הנוספות שתידרשו לשלם על תיקונים שלא תכננתם וזאת ע"י תיאום והזמנת בדיקת בדק בית מחברה מקצועית כמו מטרופולין, שתבוצע ע"י אחד מצוות הבודקים המקצועיים שלנו אשר יגיע אליכם ויבצע את הבדיקה באופן הטוב ביותר, תוך שקיפות והפקת הדוח המקצועי להמשך הטיפול.

נשמח לעמוד לרשותכם>>

צוות מטרופולין גרופ בדק בית ופיקוח בניה.

בדק בית לדירה חדשה - מטרופולין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *